Powrót na Stronę główną

HOTEL ALTER TWÓJ BUTIKOWY PARTNER W BIZNESIE. 5 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO NAM ZAUFAĆ

LOKALIZACJA
Lokalizacja jest kwestią kluczową w przypadku organizacji spotkań biznesowych, konferencji oraz szkoleń. Nasz hotel położony jest w zabytkowej XVI – wiecznej kamienicy w samym sercu Starego Miasta w Lublinie. Własny parking oraz możliwość dojazdu komunikacją miejską to nasze atuty.

INTYMNY LUKSUS
Elegancja nowoczesnych wnętrz połączona z niepowtarzalnym stylem historycznych dodatków tworzy poczucie luksusu, zaś butikowy charakter hotelu dba o intymność naszych Gości. Hotel Alter to intymny luksus i maksimum prywatności.

INDYWIDUALNA OBSŁUGA
Dla nas ważny jest każdy Gość. Indywidualna obsługa oraz usługa concierge, to nasze codzienne priorytety.
Codziennie cały zespół Hotelu Alter pracuje nad tym, żeby nasi Goście doświadczali wysokich standardów obsługi. Indywidualne podejście pozwala na dostosowanie usługi do oczekiwań i wymagań każdego Gościa, daje mu poczucie wygody i pełnego komfortu” – komentuje manager ds. marketingu i PR Hotelu Alter Dariusz Łazowski.

KOMPLEKSOWA OFERTA
Szukasz partnera w biznesie? Nam możesz zaufać. Kompleksowa oferta to nasza mocna strona. Posiadamy multimedialną salę konferencyjną, luksusowe pokoje, kameralną i klimatyczną strefę OZI SPA & Wellness, Restaurację EGO oraz Bar AlterEgo. Kompleksowość oferty uzupełnia concierge, który na czas pobytu jest osobistym asystentem każdego Gościa.

ATRAKCJE HOTELU I OKOLICY
Sam nocleg to dzisiaj zdecydowanie za mało. W wyborze hotelu kluczowa staje się wartość dodana, którą stanowią atrakcje hotelu i okolicy. Lokalizacja hotelu sprawia, że oferta kulturalno-rozrywkowa Lublina oraz jego liczne zabytki są na „wyciągnięcie ręki”. Chcesz być w centrum wydarzeń? Hotel Alter to Twój jedyny, słuszny wybór.