Hotel Alter, Lublin
, Lublin
Przyjazd
Wyjazd

Wyjątkowa strefa Ozi Spa Luxury Hotelu Alter to idealna przystań dla ciała i ducha. Czerpiemy inspiracje z bogactwa kultury Bliskiego Wschodu i Orientu, a naszą specjalnością są zabiegi orientalne i ajurwedyjskie. Połączenie autorskich zabiegów, przyjaznej atmosfery i historycznych wnętrz to gwarancja wyjątkowych doznań dla ciała i ducha.

 

Ozi Spa for Women to spa wykreowane przez Annę Niedźwiecką - dla kobiet. Idea, oprawa, atmosfera i sam sposób wykonania zabiegów podkreśla wartość kobiety, jej piękno i moc. Oddaje jej szacunek i wyraża miłość w wyjątkowy sposób tak, aby kobieta poczuła się wyjątkowa i jedyna na świecie. W strefie Ozi Spa for Women wszystkie zabiegi wykonywane są przez mężczyzn. Na życzenie zabieg może wykonać kobieta.


Pakiety SPA dla jednej osoby

Pakiety SPA dla dwojga

Pakiety kosmetyczne

Masaże ajurwedyjskie i orientalne

Masaże

Zabiegi na ciało

Zabiegi na twarz

Zabiegi interaktywne

Zabiegi dla mężczyzn

Dłonie i stopy

Depilacja Depileve

Oko i brwi

Make-up

Ozi Spa for Women

WARTO WIEDZIEĆ

Rezerwacje

Ze względu na COVID - 19 oraz dla komfortu wszystkich Gości strefy Ozi Spa Luxury i Ozi Spa for Women, prosimy o wcześniejszą rezerwację zabiegów pod numerami:
+48 601 902 800
+48 81 516 90 90
+48 661 575 121

Godziny otwarcia:

Poniedziałek -sobota od 10:00 do 20:00
Niedziela od 11:00 do 20:00
Do zabiegów wykonywanych poza godzinami otwarcia doliczane jest 50 % wartości zabiegu.

Zabiegi kosmetyczne:

Zabiegi kosmetyczne dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań klienta. Każdy zabieg kosmetyczny na życzenie klienta kończymy delikatnym makijażem wegańskim. Cena zabiegów kosmetycznych uzależniona jest od indywidualnych ustaleń, obszaru objętego zabiegiem i ilości zużytych kosmetyków.

Spóźnienia:

Rezerwacja zabiegów jest ważna do 15 minut po umówionym terminie. W przypadku spóźnienia się Gościa powyżej 15 minut od umówionego terminu rezerwacji Ozi Spa Luxury zastrzega sobie prawo anulowania rezerwacji lub skrócenia czasu zabiegu bez możliwości obniżenia ceny zabiegu.

Rezygnacja:

Istnieje możliwość anulacji terminu wizyty na 12 godzin przed planowaną godziną zabiegu bez ponoszenia kosztów. W przypadku anulowania zabiegu na 6 godzin przed planowaną wizytą Ozi spa Luxury zastrzega sobie prawo do obciążenia 50% wartości zabiegu, a gdy anulacja nastąpi w czasie krótszym niż 6 godzin do momentu planowanego zabieg - 100% wartości zabiegu. Ozi Spa Luxury zastrzega sobie prawo do zmiany godzin otwarcia.

Nasze pokoje

Pokój Standardowy
od 550 /noc
od 550 /noc

Pokoje standardowe to komfortowe i przestronne pokoje z łazienkami z wanną lub/i prysznicem. Najmniejszy pokój liczy 26 m.kw. W trosce o bezpieczeństwo ...

Szczegóły pokoju

Pokój Standardowy

  • Metraż: 26m2
  • Maks. osób: 2
Pokój Luksusowy
od 700 /noc
od 700 /noc

Pokoje luksusowe składają się z sypialni i pokoju dziennego oraz łazienki z wanną lub/i prysznicem. W tej kategorii oferujemy pokój dostosowany ...

Szczegóły pokoju

Pokój Luksusowy

  • Metraż: 48m2
  • Maks. osób: 2
Salon Grodzki
od 1 050 /noc
od 1 050 /noc

Salon Grodzki o powierzchni 62m2 składa się z łazienki (z wanną i prysznicem) oraz dwóch pokoi, w tym sypialni z balkonem, z którego ...

Szczegóły pokoju

Salon Grodzki

  • Metraż: 62m2
  • Maks. osób: 2
Apartament Piotra Bonieckiego
od 1 350 /noc
od 1 350 /noc

W Apartamencie złotnika Piotra Bonieckiego,pierwszego właściciela kamienicy przy ul. Grodzkiej 30 w Lublinie możesz poczuć klimat wielokulturowego ...

Szczegóły pokoju

Apartament Piotra Bonieckiego

  • Metraż: 88m2
  • Maks. osób: 2
Pokaż wszystkie

ul. Grodzka 30
20-112 Lublin, PL

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami specjalnymi.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij