Hotel Alter, Lublin
, Lublin
Przyjazd
Wyjazd

Komfort w zabytkowych wnętrzach

Do dyspozycji Gości oddajemy 13 wyjątkowych pokoi. Ich jasne i przestronne przestrzenie posłużą Ci jako idealne miejsce wypoczynku. Rozgość się w historycznych wnętrzach
XVI-wiecznej kamienicy, starannie zaprojektowanych i wyposażonych z dbałością o najmniejsze detale. Poczuj niepowtarzalną atmosferę i zaznaj prawdziwego komfortu.

#BEZPIECZNYHOTEL

Kameralność obiektu oraz szczególna troska o sterylność hotelu i zachowanie wszelkich procedur związanych z zapobieganiem rozprzestrzenienia COVID-19 pozwala nam zapewnić Gościom najwyższy poziom bezpieczeństwa. Dodatkowo w wentylacji został zainstalowany system dezynfekcji i sterylizacji powietrza z promieniowaniem UV i węglem aktywowanym, który sterylizuje wirusy, bakterie, pleśnie i alergeny.

 

U nas zrealizujesz Polski Bon Turystyczny.
Aby dokonać rezerwacji należy skontaktować się bezpośrednio z Recepcją Hotelu Alter *****
recepcja@hotelalter.pl lub +48 81 516 90 90
Poinformuj nas w momencie dokonywania rezerwacji, że pobyt będzie finansowany z wykorzystaniem bonu turystycznego.

 

Hotel posiada własny parking. Hotel jak i parking znajdują się na Starym Mieście i aby wjechać wymagane jest pozwolenie z Urzędu Miasta.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest wcześniejsza rezerwacja. Przy rezerwacji parkingu prosimy o podanie numeru rejestracyjnego pojazdu oraz marki.

ul. Grodzka 30
20-112 Lublin, PL

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami specjalnymi.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij