Powrót na Stronę główną

Hotel Alter

Pięciogwiazdkowy Hotel Alter położony jest w samym sercu Starego Miasta
w Lublinie. To wyjątkowe miejsce, które powstało z myślą o Gościach ceniących zarówno luksus, jak i kontakt z historią. Zabytkowy charakter XVI – wiecznej kamienicy w połączeniu z nowoczesnym designem tworzą wyjątkowy klimat.

Hotel Alter to miejsce, w którym elegancja nowoczesnych wnętrz łączy się
z niepowtarzalnym stylem historycznych dodatków. Dodatków, które nawiązują do eksponatów o unikalnej wartości muzealnej i intrygującej historii odnoszącej się do zamierzchłych czasów. Wszystkie zabytkowe eksponaty, które zostały odnalezione podczas pras archeologicznych takie jak: szklane puchary, naczynia ceramiczne oraz kafle piecowe, zostały umieszczone w gablotach, tak aby nasi Goście mogli poczuć wyjątkowy, historyczny klimat tego miejsca.

Pragnąc zapewnić poczucie komfortu, luksusu i bezpieczeństwa wprowadziliśmy usługę  Concierge. Concierge otacza kompleksową opieką każdego naszego Gościa, stając się jego osobistym asystentem.

 

W naszych wyjątkowych wnętrzach znajdą Państwo: 13 ekskluzywnych pokoi, Restaurację EGO, Cocktail Bar AlterEgo, Salę Konferencyjną, VIProom oraz Strefę Wellness & SPA.

Zobacz film: Hotel Alter luksus z historią w tle